Apartament pod inwestycję, sposób na inflację.

ak uchronić się przed rosnącą inflacja? Coraz więcej osób w ostatnim czasie zadaje sobie to pytanie. Kiedy wartość pieniądza spada, a lokaty oferowane przez banki nie są w stanie tych strat rekompensować, nikogo nie powinno dziwić, że ludzie szukają sposobu na zainwestowanie zgromadzonych funduszy. Rynek nieruchomości przeżywa ostatnimi czasy prawdziwy rozkwit. Apartamenty pod inwestycje stają się kuszącą opcją. Przyjrzyjmy się bliżej tej kwestii.

Zakup apartamentu jako lokata kapitału

Nie ma co się oszukiwać. Mieszkań na rynku nadal brakuje. Zapotrzebowanie na nie jest znacznie większe, niż dostępne zasoby. Kupując apartament pod inwestycję, można mieć pewność, że bez trudu znajdzie się ktoś chętny aby go wynająć. Młodzi ludzie chętnie wynajmują mieszkania. Jest to spowodowane kilkoma względami. Niektórzy nie chcą się wiązać kredytem na kilkadziesiąt lat. Innym zależy na byciu mobilnym, chcą bez trudu mieć możliwość przeprowadzki, na przykład w poszukiwaniu pracy. 

Wybór atrakcyjnego apartamentu

Przeglądając setki różnych ofert w internecie, można poczuć się zagubionym. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi portal specjalizujący się w ofertach apartamentów inwestycyjnych. Zakup takiej przestrzeni to gwarancja zysku, niezależnie od obłożenia. Właściciel nabywa na własność daną przestrzeń a operator całego obiektu stale nad nią czuwa. Dzięki takiem rozwiązaniu inwestor nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą osób przebywających w apartamentach. 

Nie musisz martwić się o dodatkowe koszta

Nabywając taki apartament inwestycyjny inwestor musi opłacić jedynie podatek od nieruchomości oraz ubezpieczenie apartamentu. Pozostałe koszta związanie z obsługą, czy ewentualną modernizacją ponosi operator. Jest to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie mają wystarczająco czasu aby samodzielnie zajmować się mieszkaniem. Gwarantowany stały zysk jest zabezpieczeniem dla inwestora. Dodatkowo właściciel ma prawo do nieodpłatnego przebywania w swoim apartamencie, przez określoną w umowie ilość dni w roku.